Víru ztrácí, kdo se bojí, vlasatice toulavá - kdo s tebou svůj život spojí, ten ti věrný zůstává!
Navzdor všem, co se nám smáli, klíčí sláva stoletá...
VZHŮRU MODROBÍLÉ ŠÁLY, VZHŮRU BRNO KOMETA!!!
(Óda Kometa)
Pár důležitých věcí:
1. Podepíší-li se články na čtenářově zdraví, reklamace nepřijímám.
2. Budou-li vám zde chybět Kusowky a BlesQoWky či jak, tak nejste hodni zde býti a nejste tu vítán/a.
3. Nebudou-li se vám líbit mé články, nemůži sloužit. Některé články jsou dokonce politicky nekorektní, proto předem upozorňuji, že nejsem rasista ani nic podobného.
4. Ti, kteří zde hodí reklamu, nechť shoří v plamenech pekelných!
5. Připadám-li vám divná, podat reklamaci opět není možné.
6. Na chybu si výjimečně můžete postěžovat, ale opovažte se je hledat za každou cenu!
Děkuji za pozornost!

19.6.2010- "Milovaný" bratranec

19. června 2010 v 19:58 | martis |  Déníčék!
No super! Děkuju vám za komentíky, ale blog mi strašně blbne, takže když kliknu na "web", ukáže se mi "stránka nenalezena"! Uá! Udělejte s tím něco!!!


Jinak se omlouvám za chyby v datumu, vždycky se první musím podívat na mobil, protože datum doopravdy nevím =). Jinak jsem typ člověka, který si na změny zvyká rychle, ale na některé si ne a ne zvyknout. Třeba ještě teď se mi stává, že napíšu rok 2009.

Dneska přijel můj tolik "milovaný" (myšleno ironicky) bratranec. Uá! Hrůza- má patnáct, ale furt ještě mluví jen o orcích, takže "skvělá zábava". Nemůžu se dočkat až mi zase o třech hodinách budou klepat na zeď za zvuků těch jejich brutálních stříleček. Nebo si zase budou povídat o jejich spolužácích a nejméně 3x ve větě bude slyšet slovo "gay". To zase bude něco, až mi budou kreslit na můj "mistrovsky vyvedený" nápis "Klepat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" kreslit prasátka a další kravoviny! (Jestli myslíte na ten znak ve tvaru kosočtverce, ne to se zatím nestalo. =))

Dnes se navíc bratr rozhodl být papírovým modelářem. (Cha, cha, cha! To chci vidět, jak to dokáže...) Uááá! Rozebral mi všechno z mých manga-potřeb! (Ano, kreslím mangu a anime.) Má štěstí, že teď obrázky obtahuju tužkou na oči!

Jestli mě NÁHODOU někdo lituje, může začt až o prázdnnách, kdy sem bratranec bude jezdit pořád. Na druhou stranu se těším, až za ním bratr odjede. To bude supéér!

Dnes mi vylepšila náladu jen pizzerka... no, ikdyž moc ne- zase tam byli TI DVA! Né! Mám chuť vraždit! =D To bylo jenom: "A jak daleko už jsi v té hře?" "Na konci..." "Už jsi porazil nejvyššího?" "Ne." "Lamo!" Musím se přznat, že jsem si připadala s těma dvouma jako debil. Nelžu, opravdu si ještě moji 15ti letí příbuzní (pří-buzní cha cha cha) hrají s vojáčky, tanky, s legem, s meči... Ach jo, to nemohl přijet můj druhý bratranec, s tím je aspoň srandáááá! =(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama