Víru ztrácí, kdo se bojí, vlasatice toulavá - kdo s tebou svůj život spojí, ten ti věrný zůstává!
Navzdor všem, co se nám smáli, klíčí sláva stoletá...
VZHŮRU MODROBÍLÉ ŠÁLY, VZHŮRU BRNO KOMETA!!!
(Óda Kometa)
Pár důležitých věcí:
1. Podepíší-li se články na čtenářově zdraví, reklamace nepřijímám.
2. Budou-li vám zde chybět Kusowky a BlesQoWky či jak, tak nejste hodni zde býti a nejste tu vítán/a.
3. Nebudou-li se vám líbit mé články, nemůži sloužit. Některé články jsou dokonce politicky nekorektní, proto předem upozorňuji, že nejsem rasista ani nic podobného.
4. Ti, kteří zde hodí reklamu, nechť shoří v plamenech pekelných!
5. Připadám-li vám divná, podat reklamaci opět není možné.
6. Na chybu si výjimečně můžete postěžovat, ale opovažte se je hledat za každou cenu!
Děkuji za pozornost!

20.3.2010- Bratr a bratranec na nic

20. června 2010 v 9:20 | martis |  Déníčék!
Jak jste se včera dozvěděli, můj bratr chhce být papírovým modelářem. Od šesti tu lepí svůj... ehm, ehm... výtvor. Takže sedí v jídelně- kterou máme spojenou s kuchyní, lepí, stříhá, barví a bla bla a povídá si tu s mamkou. Já sedím "dole"- pokoj máme v patře- na počítači mého otce- je nk nevydržení! Aspoň je teď v práci. =D Slibuju, že (jestli to někdy bude)sem dám fotky práce mého bratra.
Co dělá můj bratranec? Můj bratranec je v tuto dobu na bratrovém počítači a hraje ty své "hry", jestli se to dá tak nazvat. =) Včera se navíc vyplnilo to, co sem čekala, kromě těch práasátek namalovaných na nápisu "Klepat!!!!!!!!!!!!!!". Hráli střílečku, neskutečně se chlámali různým videům. Na ty tady odkazy readdši dávat nebudu.
Ještěže dneska odjíždí... néééé je neděle! Já nechci jít do školy, máme poslední týden a my, samozřejmě jako jediní na škole, musíme mít devět hodin! No jasně, když mě to napalo, myslela jsem, že si vezmu ráno učebnici a omlátím jim to o hlavu!!!!!! Hrozné, jaké mám záchvaty vzteku.

Zrovna teďka sem přišel bratranec (mno né to je zázrak, opustïl počítač) a chodí kolem bratra. Jé, ten bude naštvaný: "Nechoď kolem mě, znervozňuje mě to!" No a teď si pustil Disney Channel... To jsem vám neřekla, že se na to dívá? Mám pošahanou rodinu... =(  
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama