Víru ztrácí, kdo se bojí, vlasatice toulavá - kdo s tebou svůj život spojí, ten ti věrný zůstává!
Navzdor všem, co se nám smáli, klíčí sláva stoletá...
VZHŮRU MODROBÍLÉ ŠÁLY, VZHŮRU BRNO KOMETA!!!
(Óda Kometa)
Pár důležitých věcí:
1. Podepíší-li se články na čtenářově zdraví, reklamace nepřijímám.
2. Budou-li vám zde chybět Kusowky a BlesQoWky či jak, tak nejste hodni zde býti a nejste tu vítán/a.
3. Nebudou-li se vám líbit mé články, nemůži sloužit. Některé články jsou dokonce politicky nekorektní, proto předem upozorňuji, že nejsem rasista ani nic podobného.
4. Ti, kteří zde hodí reklamu, nechť shoří v plamenech pekelných!
5. Připadám-li vám divná, podat reklamaci opět není možné.
6. Na chybu si výjimečně můžete postěžovat, ale opovažte se je hledat za každou cenu!
Děkuji za pozornost!

13.8.2010

13. srpna 2010 v 11:47 | METAL 4EVER! ;) |  Déníčék!
  Takže jenom tak: Určitě jste si všimi, že u článků se objevuje autor "METAL 4EVER! ;)"... Nebo ne? =D No, to je celkem jedno, ono jde o to, že na tomto blogu nejsou dva autoři, ale jen jeden. Přejmenování... Jo a pak se omluvám za mé komentáře- můžu se jmenovat Martina nebo martislogis. Zkrátka někdy to zapomenu přehodi z Martiny na martisblogis... ale Till Lindemann v avataru je stejný, podle toho se to dá- snad- poznat. =))
  K povídce "Metalové nebe"- je asi dost trapná, ale třetí díl slibuje různé hlášky. U na něm pracuju a nemám vůbec na nic čas, 14 hodin denně (asi 10 spím =D), vymýšlím různé hlášky. No nic, zítra bude u nás "vesnická zábava" (jsem z vesnice, no...), a tam se snad nějaká ta "hláša" vyskytne.
  K dnešnímu dnu a pověrám: baví mě poslouchat ty žvásty a pověry k tomuto pátku. Já se jim vždycky vysměju... lidi, vzpamatujte se! Je to den jako každý jiný! =D
  No ale k deníčku: najde se tady víc lidí, co poslouchá RockMax? Já ano... ty jo! To má být rádio s rockem a metalem! (Já radši to druhé.) A ne nějaký pop-rock. Ok, je to sice odvětví rocku, ale to je podle názoru stejný hnus jako rap-metal... brr... nenávidím rap a hip hop! A pak tam pustili Green day. No tak to jako promiňte, ale to společně s Linkin Park nesnáším... (rádobyrockeři- čekám na vaši reakci ;)) Přepnu na další stanici a tam hip hop. No to byl masakr hned po ránu. Ale Rammstein to napravili s písničkou Du riechts so gut... jó, stará dobrá klasika a k tomu ten Till v klipu... =D No, musím se uklidnit. =D
  Jo a pro ty, co nechápou, jak se mi nemůže líbit hip hop: Dík, ale dva opakované tóny předem upravené na počítači a s říkanou rýmovačkou poslouchat nechci... že by nová alergie na hip hop? =D Ne, ne, ne, to prostě není hudba. Je to možná něco, co jí má připomínat. 


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama