Víru ztrácí, kdo se bojí, vlasatice toulavá - kdo s tebou svůj život spojí, ten ti věrný zůstává!
Navzdor všem, co se nám smáli, klíčí sláva stoletá...
VZHŮRU MODROBÍLÉ ŠÁLY, VZHŮRU BRNO KOMETA!!!
(Óda Kometa)
Pár důležitých věcí:
1. Podepíší-li se články na čtenářově zdraví, reklamace nepřijímám.
2. Budou-li vám zde chybět Kusowky a BlesQoWky či jak, tak nejste hodni zde býti a nejste tu vítán/a.
3. Nebudou-li se vám líbit mé články, nemůži sloužit. Některé články jsou dokonce politicky nekorektní, proto předem upozorňuji, že nejsem rasista ani nic podobného.
4. Ti, kteří zde hodí reklamu, nechť shoří v plamenech pekelných!
5. Připadám-li vám divná, podat reklamaci opět není možné.
6. Na chybu si výjimečně můžete postěžovat, ale opovažte se je hledat za každou cenu!
Děkuji za pozornost!

Já a !Daniel Landa! neboli neděle 29.8.2010

29. srpna 2010 v 11:07 | >Dein-Schmerz< |  Déníčék!
  Seznamovací jízdy (jezdci si jen prohlíží trať v osobních vozech a normální rychlostí) ze středy neproběhly podle mých představ... Guy Wilks, nejlepší závodník, prostě jenom s tím jeho úsměvem zamával, ale nezastavil, i když jsem mávala jako šílenec a běžela jsem za ním hodně daleko a Dan ani nezamával, natož aby zastavil.... ale dnes se změnil můj život! Ne, nezměnil, to přeháním, ale toto je úplně skělý den!
  Na RZ číslo 11, 15 (my přišli na 11 a půjdem ještě i na tu 15) jsme došly úplně normálně (já si v duchu přála, že kdyby měl Guy dostat defekt, ať ho dostane u našeho místa, aby tam musel zabrzdit), no nic se nestalo, ale byla jsem celkem ráda, protože dojel Guy do cíle, takže dobré, ale holky řekli: "Jdem se podívat k tomu odstavenému závodnímu autu."
  Já jsem s tím souhlasila a šla jsem tam. No a tam... TY VOLE! U auta byl Daniel Landa!!! Já jsem byla na chcípnutí. :D No, někdy porovnám, jestli bych byla víc na chcípnutí, kdybych viděla přede mnou stát Guye Wilkse nebo ho... Takže Dane, musíš dát 'repete' a přijet tam znovu a Guy prostě musí zabrzdit. :D Tak jsme se s Landou vyfotily a dal nám podpis (jeden na startovací listině, druhý na ruce) Až dostanu fotky, dám je sem, protože mi asi neuvěříte... Ale vážně jsem úplně na mrtvici. :D 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama