Víru ztrácí, kdo se bojí, vlasatice toulavá - kdo s tebou svůj život spojí, ten ti věrný zůstává!
Navzdor všem, co se nám smáli, klíčí sláva stoletá...
VZHŮRU MODROBÍLÉ ŠÁLY, VZHŮRU BRNO KOMETA!!!
(Óda Kometa)
Pár důležitých věcí:
1. Podepíší-li se články na čtenářově zdraví, reklamace nepřijímám.
2. Budou-li vám zde chybět Kusowky a BlesQoWky či jak, tak nejste hodni zde býti a nejste tu vítán/a.
3. Nebudou-li se vám líbit mé články, nemůži sloužit. Některé články jsou dokonce politicky nekorektní, proto předem upozorňuji, že nejsem rasista ani nic podobného.
4. Ti, kteří zde hodí reklamu, nechť shoří v plamenech pekelných!
5. Připadám-li vám divná, podat reklamaci opět není možné.
6. Na chybu si výjimečně můžete postěžovat, ale opovažte se je hledat za každou cenu!
Děkuji za pozornost!

Kdo by chtěl při bouřce vyběhnout na nejvyšší kopec s dlouhou, ocelovou tyčí? Bereme dobrovolníky!

31. srpna 2010 v 10:36 | >Dein-Schmerz< |  Téma týdne...
  I já samozřejmě- jak je to zvykem- napíšu článek na Téma týdne... Trochu neobvyklý, ale což. Nevadí! Spíš je to takové... Myslím si lákavější, je lepší vymýšlet trochu dýl název, který je neobvyklý, než napsat normálně "Bouřka". Berte to jako radu, ne jako urážku!
  
  Dobře, o tom, jak mít lepší Téma týdne, psát zatím nechci, ale tak rovnou jdu psát o bouřce:

Úvod
  Každý bouřku zná. Teda aspoň doufám, nedovedu si předtavit, že by někdo bouřku neznal a myslím si, že každý už asi od pěti let, dejme tomu, bouřku poznal. Většinou je první setkání s bouřkou děsivé (spíš jsou obavy z hromů a to je docela zbytečné, protože přece ubližují blesky), a často vznikají fobie. U někoho pominou, u někoho ne, nejsem psycholog, abych věděla přesné podrobnosti, takže radši přeskočím k tomu, co je v nadpisu.

K nadpisu
  No, kdyby to snad někomu připadalo jako dobrý nápad, tak řekněte, protože bych ráda věděla to množství bláznů, jako jsem já. :D A je celkem obdivuhodné, že jsem s tímto nápadem, tím myslím ten, že vyběhnem v bouřce na kopec s ocelovou tyčí, nepřišla já, ale můj bratranec asi před... Třemi lety, takže celkem nostalgie. Ale nedoporučuju vám to. Já jsem sice na tom kopci byla, ale  nepamatuju si, jestli jsem tam někdy byla s ocelovou tyčí a už vůbec ne v bouřce. Jaksi jsem tam bouřku ještě nezastihla. No, jak chcete, nemůžu vám nic zakazovat, ale za následky zodpovědnost neberu. Radši to vážně nezkoušejte!

Bouřka z mého pohledu
  Vím, že bouřky mohou napáchat obrovské množství škod. Ale mně prostě bouřky nevadí, dokonce bych byla ráda, kdyby zase nějaká byla. Je to něco jako hřbitov; k těmto dvoum věcím by měl člověk chovat určitý respekt a úctu. Proč mě napadl zrovna hřbitov? Tak tyto dvě věci mě dodávají skvělou inspiraci (a ještě sountrack k Mafii), a zvlášť proto mám bouřky a hřbitovy v oblibě (no ještě kvůli té moji morbidní povaze, ale to doopravdy jen tak mimochodem).Já se těchto dvou věcí nebojím (no, tak bát se hřbitova, to spíš se strachovat z vlastní smrti), ale stejně nechápu, proč se většina lidí cpe jen zeleninou a žijí zdravě, vždyť umřít můžeme kdykoliv a kdekoliv a je celkem jedno, jestli žijem zdravě nebo ne... To bylo trochu větší odbočení od bouřky, omlouvám se, ale to já prostě udělám skoro vždycky. Takže to shrnu: Bouřky mám ráda kvůli tomu, že dokáže skvěle inspirovat. A je celkem zábavné bouřku pozorovat.

Kdo se bouřky bojí nesmí do lesa?
  Trochu trapný nadpisek, ale což, nic jiného mě nenapadlo. Zkrátka chci teď přesměrovat na fobii z bouřky... Jak se jen jmenuje? No, to je jedno, toto není nic odborného, takže to sem psát nemusím. Znám hodně lidí, co se bojí bouřky, ale taky znám dost lidí, co bouřky milují. Těžko říct, jestli je víc "milujících" nebo "obávajících se", protože tu je taky ta skupina, která by radši bouřku neviděla, ale když přijde, tak je jim to buď jedno anebo se nebojí. Jaká skupina je nejpočetnější doopravdy nevím a ani nechci říkat nějakou kravinu. Sice je hodně lidí, co se bouřek bojí po zbytek života, ale většinou to přejde. Takže povzbuzení pro ty, co se bojí bouřky, je asi to, že by měli dát hlavu vzhůru a jít proti této fobii. Vím, lehko se řekne, těžko udělá. Ale výsledek stojí za to.

To by bylo asi všechno. Kdyžtak se můžete dočkat i druhého článku na toto téma, jak je to u mě zvykem... :D  
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama