Víru ztrácí, kdo se bojí, vlasatice toulavá - kdo s tebou svůj život spojí, ten ti věrný zůstává!
Navzdor všem, co se nám smáli, klíčí sláva stoletá...
VZHŮRU MODROBÍLÉ ŠÁLY, VZHŮRU BRNO KOMETA!!!
(Óda Kometa)
Pár důležitých věcí:
1. Podepíší-li se články na čtenářově zdraví, reklamace nepřijímám.
2. Budou-li vám zde chybět Kusowky a BlesQoWky či jak, tak nejste hodni zde býti a nejste tu vítán/a.
3. Nebudou-li se vám líbit mé články, nemůži sloužit. Některé články jsou dokonce politicky nekorektní, proto předem upozorňuji, že nejsem rasista ani nic podobného.
4. Ti, kteří zde hodí reklamu, nechť shoří v plamenech pekelných!
5. Připadám-li vám divná, podat reklamaci opět není možné.
6. Na chybu si výjimečně můžete postěžovat, ale opovažte se je hledat za každou cenu!
Děkuji za pozornost!

Mein Musik 1. Díl- "Můj úvod do světa hudby a narážky"

25. srpna 2010 v 9:06 | METAL 4EVER! ;) |  Téma týdne...
  Jak jsem viděla, že je téma týdne hudba, nevěděla jsem, jestli mám být ráda nebo ne, protože z tohoto bude nejmíň triologie. Ale asi toho bude víc, v pátém dílu Metalového nebe měli už být o moc dopředu (kde a jak vám neřeknu, to byste nemuseli nadcházející díly vůbec číst), z čehož plyne, že to strašně rozepisuju. No, nebudu dál kecat blbosti a jdem na článek, který začnu předmluvou číslo 2:


  Jednoho dne na výletětě v Praze jsme se šli projít centrem Prahy (čím asi jiným?). Když jsme dostali rozchod, řekla jsem kamarádce, že se projdu sama, protože budu přemýšlet nad tím, co zase v tý nadcházející slohovce napíšu. Kámoška z toho sice nadšená nebyla, ale co moha dělat? Vydala jsem se svérázným krokem vpřed, když jsem před sebou viděla kráčet dva chlápky. Byli mi dost povědomí... "Že by to vážně byli oni?" pomyslela jsem si. Ti chlápci se vydali za mnou. Měla jsem na sobě své triko Rammstein, tak jse nepřestávala doufat. Byli ode mě pár metrů, když jeden se mě zeptal známým hlasem:


  "Hi! This T-shirt is so nice. Are you a fan of Rammstein?" (Čau! Toto tričko je překrásný. Jsi fanoušek Rammstein?) Hleděla jsem s otevřenou pusou. Přede mnou stál Till Lindemann! TILL! Zpěvák z Rammstein a vedle něho kytarista Richard Kruspe ze stejné kapely! Nemohla jsem tomu uvěřit. Přede mnou byli Till a Richard! A tak blízko, že jsem si na ně mohla šáhnout. Vzpamatovala jsem se a koktala
  "Děkuji... Gracias... Danke... Thanks! Yes I... am."
  Till a Richard se zasmáli. Ti dva byli vážně vražedná kombinace. Chvíli jsme kecali, pak jsem dostala podpis a vyfotila jsem se s nima. Na jedné fotce mě Till objal a pak...
  ...A pak jsem se probudila.

  Co tím chci říct? Každý máme své sny (a toto byl sen doslova). Ale teď už vážně k hudbě (tam smysl předmluvy ještě použiju):
  Hudby je až neuvěřitelné možství stylů, takže si myslím, že si každý vybere. (Hip hop ten, kdo nemá vkus a chce být jenom cool, metal ten, komu je "in" a "cool" u prdele a vybírá si podle kvality.) To jenom narážka na hopery.

  Zajímavé je, že před tím, než se stane někdo slavný, je většinou "looser", třeba takový zpěvák z Rammstein pletl košíky... I když byl evropský juniorský šampion v plavání. :)
  No, to je cekem jedno.  
  Zaujalo mě, že třeba v popu záleží těm růžovým holčičkám z většiny na vzhedu. Ale všechno asi neudělá jen ten vzhled (jak by se pak někomu mohl líbit Bieber, že?), ale  to, že zpívají popík, a když se bude té holce líbit, tak holka bude PARÁDNĚ in... :D No to mě ta ironie celkem rozesmála. Jinak všichni metalisti jsou podle těchhto holek vyvrhelové, je jim ze skvělých metalových zpěváků "na zvracení". Ale podle mě jsou ti naši metalový hoši například z Rammstein, Helloween, Iron Maiden nebo jiných úžasní. Chtěla bych vidět, jak by Bieber zpíval jako oni v 50, 60 a udělal u toho takovou "šou". :D 

No, to bylo do úvodu. Ve druhém díle bude napsané o tom, co prostě z muziky zbožňuju a ve třetím o té, kterou nesnáším. Takže už jdu psát ten druhý díl a abyste se nenudili, hodím sem svou oblíbenou písničku. To heslo mě skvěle vystihuje.
"They can't stop us, Let'em try, for Heavy metal we will die!" (Nezastaví nás, ať s to zkusí, pro heavy metal zemřeme) nebo tu napíšu jen česky: Hrajte každý metal hlasitěji, než poklo; Potřebuju ve svém životě metal, jako orel potřebuje létat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 8. ledna 2011 v 0:48 | Reagovat

Mně je na zvracení akorát z toho, že takové kapely poslouchají tak omezení lidé jako seš ty.

2 >Dein-Schmerz< >Dein-Schmerz< | Web | 8. ledna 2011 v 10:06 | Reagovat

[1]: Omezení? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama