Víru ztrácí, kdo se bojí, vlasatice toulavá - kdo s tebou svůj život spojí, ten ti věrný zůstává!
Navzdor všem, co se nám smáli, klíčí sláva stoletá...
VZHŮRU MODROBÍLÉ ŠÁLY, VZHŮRU BRNO KOMETA!!!
(Óda Kometa)
Pár důležitých věcí:
1. Podepíší-li se články na čtenářově zdraví, reklamace nepřijímám.
2. Budou-li vám zde chybět Kusowky a BlesQoWky či jak, tak nejste hodni zde býti a nejste tu vítán/a.
3. Nebudou-li se vám líbit mé články, nemůži sloužit. Některé články jsou dokonce politicky nekorektní, proto předem upozorňuji, že nejsem rasista ani nic podobného.
4. Ti, kteří zde hodí reklamu, nechť shoří v plamenech pekelných!
5. Připadám-li vám divná, podat reklamaci opět není možné.
6. Na chybu si výjimečně můžete postěžovat, ale opovažte se je hledat za každou cenu!
Děkuji za pozornost!

Upíři... čistě bez Twilight. ;) aneb Toto upíry ve Vašich myšlenkách vyvrátí.

9. srpna 2010 v 18:22 | METAL 4EVER! ;) |  Téma týdne...
Slíbila jsem vám dva články na "Téma týdne". Samozřejmě to dodržím.. mysleli jste si, že ne? Za koho mě máte? =D  No nic, bez vtípků a bez legrácek. První byl takový... "anti-Twilight" tento bude čistě o upírech. Ovšem bude to jeden z mých "názorových" článků, a ne nějaké kopírování z Wikipedie nebo něco extra poučného... takže si úpak nestěžujte. Jo a omlouvám se, že v nadpisech o sobě píšu ve druhé osobě neboli styl "interwiev"... ale mě se to sem prostě hodí a chci, aby jste tomu dobře porozuměli... blázen SNAD nejsem! =D

Začneme "in" otázkou: chtěla bys být upýr?

  A já odpovím sice "out", ale rozumnou odpovědí: Ne!

Jaktože ne? Co ti na nich vadí?
  Blbá otázka! Ale dobře, odpovím. Zaprvé je to blbost, zadruhé- ti co si hrajou na upíry, jsou blázni, zatřetí- ten co doopravdy pije lidskou krev a spí v rakvi, není upír, ale fakt případ pro psychiatra. 

To bylo celkem urážlivé...
  Ne, nebylo. Podle mého je to pravda, a myslím, že se mnou aspoň hrstka lidí bude souhlasit.

Ale co když doopravdy jsou?
  Podle mě je to hodně kulhavá teorie. Nehodlám na to věřit. Možná budu vypadat tvrdohlavě a pro některé namyšleně, ale já tomu prostě nevěřím.

Máš k tomu důvody?
  Samozřejmě! Nikdy neutočím, nesouhlasím nebo souhlasím s tím, k čemu nemám důvod.

Řekni nám je.
  Ano. Zásadní je volný čas v pravěku, starověku, středověku, novověku až dodnes. V pravěku, starověku a středověku věřili lidé skoro všemu. Bylo snadné říct "Viděl jsem postavu se špičatými zuby. Když jsem jmu podal zrcadlo, aby viděl, jaký má předkus, neodrážel se v něm." a pak se doma bavit tím, že tomu všichni věří. Zajímavé by bylo, kdyby si tuto postavu vymyslel talentovaný umělec nebo klidně úplné pako, a kdyby viděl, že se všichi bojí a třesou, tak by vymýšlel příběhy, které by to ještě víc umocňovaly. To si myslím, mluví za vše. 

Hm... to asi ano. Ale myslím, že by to na smrtelné posteli někomu řekl. Možná že si to tak můžou říkat dodnes, ale touha po slávě a penězích je nesnesitelná nebo jim mohlo vadit to, že každý věří na úpíry, takže by už dávno mohli říct: "Jsem potomek toho člověka, co vymyslel upíry", co myslíš?
  Ano, to máš pravdu. Možná si to říkají dodnes, ale je to až moc nepravděpodobné. Bylo by asi marné počítat, kolik bylo na naší matičce Zemi od pravěku válek. Muž, který to věděl, mohl válčit. Kamenem rozdrcená lebka nebo mečem useklá hlava, dělo nebo- šáhnu do nedávných časů- bomba, granát, nálet, či jakékoliiv jiné zranění, po kterém člověk zemře v okamžiku. Měl by čas to někomu říct? A co plenění? Nebo zemřít sám a bez potomků. To by se to dál nerozšířilo a nám to dále zůstalo tajemstvím, což je víc pravděpodobné. Teď mě napadlo, jestli náhodou ten člověk nebyl blázen, a tak mu nevěřili, že by to vymyslel on nebo jejich xkrát praděda.

Ano, na tom by něco být mohlo. Ale vzpomeň si na těch nespočet videí a obrázků, které by něco mohly dokazovat.
  (smích) To jo... pro naivní lidi. Pro mě to tedy určitě nic nedokazuje. Stačí si vzpomenout na to množství programů pro upravování fotek a videí, střih a podobně. To jsou podle mě ty základní.

Ber na vědomí fotky starší, než tyto programy.
  Fotky se daly upravovat vždycky. To mi nevyvrátíš. Jen z počátku foťáků ne, ale to taky nebyly tyto šílené fotky.

Ale byly. Myslím si, že tyto jsou jedny z rozhodujících...
  (smích) Ne, ne. I když se nedaly upravovat přímo fotografie, scéna bezpochyby vždy. Například chtěli vyfotit upíra v zrcadle, který se v něm opravdu neodráží: převléct kamaráda věrohodně za upíra, donést zrcadlo, přes něj přehodit plátno a jde se fotit!

To plátno by na té fotce bylo vidět!
  Ne, nebylo. Tyto foťáky fotily v hodně špatné kvalitě. Ty pozdější byly lepší, ale jak říkám, to se už dalo upravovat...

Ne všechno se dalo tak perfektně upravit.
  To nedalo. Ale zbytek zařídila fantasie.

A videa?
  Opět jako u foťáku: úprava, scéna, kvalita a fantasie.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama