Víru ztrácí, kdo se bojí, vlasatice toulavá - kdo s tebou svůj život spojí, ten ti věrný zůstává!
Navzdor všem, co se nám smáli, klíčí sláva stoletá...
VZHŮRU MODROBÍLÉ ŠÁLY, VZHŮRU BRNO KOMETA!!!
(Óda Kometa)
Pár důležitých věcí:
1. Podepíší-li se články na čtenářově zdraví, reklamace nepřijímám.
2. Budou-li vám zde chybět Kusowky a BlesQoWky či jak, tak nejste hodni zde býti a nejste tu vítán/a.
3. Nebudou-li se vám líbit mé články, nemůži sloužit. Některé články jsou dokonce politicky nekorektní, proto předem upozorňuji, že nejsem rasista ani nic podobného.
4. Ti, kteří zde hodí reklamu, nechť shoří v plamenech pekelných!
5. Připadám-li vám divná, podat reklamaci opět není možné.
6. Na chybu si výjimečně můžete postěžovat, ale opovažte se je hledat za každou cenu!
Děkuji za pozornost!

3.9.2010... Tu školu někdo zničte!

3. září 2010 v 17:50 | >Dein-Schmerz< |  Déníčék!
  "Už jsou to tři dny, má milá dítka, co jsme nastoupili po prázdninách do školy, tak se na to chovejte."

  Kdyby některá učitelka toto řekla (jelikož ještě neřekla), tak se vážně zblázním a místo ještě  málo morbidních kreseb emařů na styl chibíka s jizvami, žiletkou a ranami a s docela malým množstvím krve přibudou už vážně morbidní kresby. Když jsem naštvaná tak píšu nebo kreslím, takže by povídka po tomto psychickém šoku mohla být vážně zralá na ústav (kde by mě pár lidí stejně rádo vidělo).


  Ale tento školní rok mi příjde víc beznadějný, než vypadá. Z rýsování okrajů už necítím ruku, i když je to totálně na nic. A nejhorší na tom je, že ani v jedné hodině si nemůžu poslouchat MP4, tak nudu zaháním psaním a kreslením emařů (vážně se skvěle kreslí). A i na blbé kreslení a psaní jsou ti naši vyučující hákliví... Tento rok je vážně jako "hřebíkem do paty".

  A nejzajímavější na tom bylo, že když jsem někomu u konce prázdnin na chatu napsala, že "se vůbec netěším do školy a už teď se těším na další prázdniny" (+ nadávky), tak odpověděli, že se do školy těší. Tak tomu já říkám blázni. To jsem byla vážně jediná, co se v žádném případě netěšila do školy? Cha, už se těším na to, jak na školu bodou nadávat. Já na školu nadávám už od té doby, co začala.

  Jediné dva roky, kdy jsem se na školu těšila bylo, když jsem šla do první třídy, což- nebudem si nic nalhávat- jsme se těšili všichni nebo aspoň drtivá většina. Pak když jsem měla jít do třídy druhé, nadšená ze samých jedniček na vysvědčení z první třídy, které dostává skoro každý, ale já jsem ze sebe dělala nejchytřejšího člověka, že jsem měla samé... Ach, jak jsem byla naivní dítě! Ale co se dá dělat. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama