Víru ztrácí, kdo se bojí, vlasatice toulavá - kdo s tebou svůj život spojí, ten ti věrný zůstává!
Navzdor všem, co se nám smáli, klíčí sláva stoletá...
VZHŮRU MODROBÍLÉ ŠÁLY, VZHŮRU BRNO KOMETA!!!
(Óda Kometa)
Pár důležitých věcí:
1. Podepíší-li se články na čtenářově zdraví, reklamace nepřijímám.
2. Budou-li vám zde chybět Kusowky a BlesQoWky či jak, tak nejste hodni zde býti a nejste tu vítán/a.
3. Nebudou-li se vám líbit mé články, nemůži sloužit. Některé články jsou dokonce politicky nekorektní, proto předem upozorňuji, že nejsem rasista ani nic podobného.
4. Ti, kteří zde hodí reklamu, nechť shoří v plamenech pekelných!
5. Připadám-li vám divná, podat reklamaci opět není možné.
6. Na chybu si výjimečně můžete postěžovat, ale opovažte se je hledat za každou cenu!
Děkuji za pozornost!

Má Česká republika a Češi vůbec naději, co se politiky a financí týče?

25. září 2010 v 13:08 | >Dein-Schmerz< |  Téma týdne...
  Myslím, že tímto článkem mnohé zaskočím, protože přece jen >Dein-Schmerz< na politiku moc nedá... Omyl! Další důkaz toho, že ať chcete nebo ne, >Dein-Schmerz<e poznat můžete, ale určitě ne zcela. No nic, už jsem se vykecala, tak jdu na článek:
  
  Vadí vám tento stát něčím? Ať už vám nevyhovují politici, finanční situace, imigranti...? Každý ví, že všeho je jednou konec. A my se taky- myslím tím nejen ČR, ale celou Evropu- hodně, ale hodně blížíme ke konci. Pro někoho pomalu a jistě, pro někoho rychle a dost intenzivně, pro ignoranta a antifáka vůbec (jako Mattias skoro pořád pod vlivem THC).
  Ale "naděje umírá poslední", není to náhodou tak? My máme naději se odkopnout od toho dna moře, ve kterém se Evropa topí (místo moře spíš dluhy), ustoupit od okraje té propasti, do které Evropa řízená antifou, politikou a dalšími skáče. Někdo vědomě, jiný ani neví, že jsou Evropané (spolu s ním) připraveni spáchat harakiri. Ale když otevřeme oči a budeme jednat naprosto zodpovědně, tak jsme vlastně osvobozeni od smrti. 

  Napadá mě přirovnání k holocaustu, koncentračních táborech, kde se na Židy po příjezdu Němci hráli skvělé, úžasné a příjemné lidi, aby to vypadalo jako v ráji, (u nás předvolební období plné kampaní a bůhvíčeho) ale za chvíli Židy všechny vyvraždili (u nás období, kdy máme novou vládu). Je to sice moc kreslené, ale podstatu to má.
  To jen abyste si udělali obrázek, přece jen máme naději to změnit. Následující obsah si nechte projít hlavou a uvažte, jak to bude dál.

Finance- chudí už ztrácejí šance a vypadá to, že se už brzy my "nezazobaní", vrátíme do etapy připomínající raný středověk, možná pravěk.   
  První to byly třiceti korunové poplatky u lékaře, teď nás čeká další ledová sprcha: Jestli se schválí ten doopravdy debilní návrh 400 korun za plombu, tak to bude vážně hezké. Jinak si u tohoto návrhu nejsem jistá, jestli teprve čeká na schválení nebo už je schválen, a to, že jestli chtějí důchodci důchod, musí si ročně naspořit 100 tisíc. Tak kde to, ksakru, jsme?
  Dál: Ekonomická krize. Je opravdu hrozná, ale víte, že ze začátku byla sice hodně závažná, ale teď je mizivá a prakticky žádná a je jen uměle udržovaná? Proč nám to tedy přijde jako katastrofa? Jednoduše; mohou za to média, která ze všeho dělají pohromu (viz. prasečí chřipka) a ještě samozřejmě hrabaví šéfové firem, kteří krizi využívají pro snižování platů. No a samozřejmě nesmíme zapomenout naše "milované" politiky, kteří z toho mají zisky taky.  
  A soudy? Pcha! Tady už záleží jen jedno pravidlo: Kdo má peníze, vyhrává. Takže studující právníci a soudci, vykašlete se na studování! O moc vhodnější by pro vás byla ekonomická škola, kde by jste se skvěle naučili počítat a nahrabávat si vysoké obnosy. Nic jiného při počítání financí nepotřebujete.
  Povodňové daně: Blbost, blbost a ještě jednou blbost. Chápu ty, kterým voda vzala živobytí, domovy..., ale tohle strhávání platů "na povodně" je prostě jen další daň na naše chamtivé politiky.
  Nakonec zmíním strhávání platů. Ostatním strhnou, sobě ještě přidají. A lidi jim pořád věří. Přitom jsou ty peníze z většiny jen pro ně.


  Proto to vypadá, že vzniknou opět babky bylinářky, porodní báby apod., protože nás jedním slovem vyždímají. Nebudeme mít peníze na lékařskou pomoc, budem si svítit loučemi, jíst odpadky, chodit jen pěšky, bydlet v jeskyních, za chvíli už nebudeme mít peníze na vzdělání, takže budeme čím dám tím negramotnější, nebudeme umět číst, psát, potom už ani mluvit a zase budeme na úrovni pravěku. Až na jednu věc: Politici se budou smát, jak jsme se nechali lehce oškubat.

  Po přečtení těchto příkladů může napadnout ve většině jen jedna věc: "Tak to jsme v... Že já ty snoby a nenažrance volil!" Ale nesmíte se k tomu otáčet zády! Doporučuji si zjistit něco o DSSS. Naděje je pořád, ale postupně se vytrácí, měli bysme jednat včas.

  A nejsem neonacista ani rasista. Jen chci žít, ne přežívat!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 shariz3044 shariz3044 | Web | 25. září 2010 v 13:38 | Reagovat

Možná to bereš moc tragicky.. Osobně jsem ráda, za tu vládu co teď je. Myslím že všechno to je správné. Ještě bych zrušila porodné a všechny poslala do práce. A romy bych vyhostila do Bulharska a Rumunska, přesně  jak to dělá Francie. Když nechcou nic dělat, tak at nic nedělají, ale u sebe. Ať za to neplatí celé republika. Budu citovat tebe. "Nejsem neonacista ani rasista. Jen chci žít, ne přežívat!"

2 shariz3044 shariz3044 | Web | 25. září 2010 v 13:39 | Reagovat

Jen teda s tou plombou nesouhlasím.

3 >Dein-Schmerz< >Dein-Schmerz< | Web | 25. září 2010 v 13:43 | Reagovat

[1]: S tvým názorem na Romy úplně souhlasím, se zrušením porodného nikoliv. Ano, asi to tragicky beru, ale bohužel se opravdu do té záhuby řítíme. A v poslední řadě: Sice může být vláda i horší, ale tady tohle je dost silný kafe, podle mě a mnoha jiných.

4 °Đas Blut° °Đas Blut° | 25. září 2010 v 14:46 | Reagovat

Je to neskutečné jak se to všechno změnilo a to k horšímu, podle mě dříve to bylo lepší, byla všude práce a nemuseli být nějaké zbytečné poplatky.Třeba jsem si šla pro razítko k lékaři, že jsem fyzicky zdravá a můžu jet na lyžák, jít plavat a chodit na výlety a razítko mě přišlo na 60 Kč, no prostě je to votřesný. Jinak Romy ty bych vykopala tam, kam patří.

5 >Dein-Schmerz< >Dein-Schmerz< | Web | 25. září 2010 v 16:49 | Reagovat

[4]: Neskutečné to je, ale ti lidi si za to mohou sami. Volí ty, o kterých ví, že jsou jen nenažranci a živí se daněmi jiných.

6 °Đas Blut° °Đas Blut° | 25. září 2010 v 20:08 | Reagovat

To mohou.

7 crayon. crayon. | Web | 28. září 2010 v 20:16 | Reagovat

Máme ale tu výhodu, že ač si cikáni z našeho státu dělají dojnou krávu, neudělají tu revoluci a chcozu tu být hezky s náma [proč asi!]
Ale v Západní Evropě, ty vyspělé státy, mají tu "multikulturu", kde žijí černoši,muslimové a další pakáž, která sem přijela jenom plundrovat a vraždiit, tvořit své kolonie... Jmse na tom ještě v podstatě dobře.

8 >Dein-Schmerz >Dein-Schmerz | 29. září 2010 v 17:21 | Reagovat

[7]: No, k té revoluci ale není daleko...
Ano, západním státům opravdu nezávidím. Ale "v podstatě dobře" na tom už dlouho nebudem... Jediné, co by nás mohlo zachránit jsou asi jen vlastenecké, nacionalistické strany (v ČR DSSS- Dělnická Strana Sociální Spravedlnosti).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama