Víru ztrácí, kdo se bojí, vlasatice toulavá - kdo s tebou svůj život spojí, ten ti věrný zůstává!
Navzdor všem, co se nám smáli, klíčí sláva stoletá...
VZHŮRU MODROBÍLÉ ŠÁLY, VZHŮRU BRNO KOMETA!!!
(Óda Kometa)
Pár důležitých věcí:
1. Podepíší-li se články na čtenářově zdraví, reklamace nepřijímám.
2. Budou-li vám zde chybět Kusowky a BlesQoWky či jak, tak nejste hodni zde býti a nejste tu vítán/a.
3. Nebudou-li se vám líbit mé články, nemůži sloužit. Některé články jsou dokonce politicky nekorektní, proto předem upozorňuji, že nejsem rasista ani nic podobného.
4. Ti, kteří zde hodí reklamu, nechť shoří v plamenech pekelných!
5. Připadám-li vám divná, podat reklamaci opět není možné.
6. Na chybu si výjimečně můžete postěžovat, ale opovažte se je hledat za každou cenu!
Děkuji za pozornost!

Že bych si na víkendy brala volno?... 11.9.2010

11. září 2010 v 16:22 | >Dein-Schmerz< |  Déníčék!
  Při psaní data jsem se zděsila: To je vážně 11.9.? 11.9.??? To mi tak "trochu" připomíná ten teroristický útok, a že jsem zas něco nestihla... To je na nic. A vlastně bych ráda za týden vydala už 7. díl Metalovéo nebe, ale pořád není nápad, což mě hodně rozčiluje. Myslím, že tady aspoň trocha lidí zná tu zlost, když nedokáže dokončit odstavec (výbuchy vzteku při tom "ne a ne to dokočit" měla i Agatha Christie). A dokáže mě vyvést z míry to, když mám nápad a nikomu ho neřeknu (to protože nikomu své nápady říkat nechci, jelikož by mohl ten nápad zkopnout, napsat to dřív, než já a co já pak s tím můžu udělat? maximálně dát tomu dotyčnému pořádně přes hubu, ale povídku prostě napsat nemůžu), a toho druhého napadne přesně ten můj nápad chvíli před vydáním nebo dopsáním mé povídky (ne, že by ho zkopíroval, přece mu to nikdo neřekl, ale shodou náhod ho napadne to stejné... A to dokáže naštvat, ale jeho vina to není). Což se m stalo před asi... Ve čtvrtek nebo v pátek, samozřejmě- měla jsem chuť vraždit a dotyčného zadupat do země, ale nemůžu, protože to jeho vina prostě není. A to je na tom to nejhorší. Pak to už napsat nemůžete, vypadalo by to, jako kdybyste nápad té osoby zkopírovali. A to já nechci, takže celou rozepsanou povídku ruším. A to naštve víc, než dost.


  K tomu volnu to byl jen takový kec, můj nápad, se kterým vlastně ani nesouhlasím (hm, zvláštní :D), ale prostě jsem sem na víkendy nechtěla psát. Kašlu na to a píšu i přes víkend.


  A nakonec: NENÁVIDÍM ty "bááárbíííí" řečičky jako "MucQ dNeS JsEm Si KouPilA mucQ růŮůŮůzHowyyY LacZeQ nA neChTízHQy! JseM tEď MucQ CooL Víz NeZh KdoKoliF JiňOucZQý!" No prostě nevím, jestli se tomu mám smát, nebo mám brečet (vím, že kdokoliv se píše s v, ale prostě jsem psala tou jejich mluvou).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama