Víru ztrácí, kdo se bojí, vlasatice toulavá - kdo s tebou svůj život spojí, ten ti věrný zůstává!
Navzdor všem, co se nám smáli, klíčí sláva stoletá...
VZHŮRU MODROBÍLÉ ŠÁLY, VZHŮRU BRNO KOMETA!!!
(Óda Kometa)
Pár důležitých věcí:
1. Podepíší-li se články na čtenářově zdraví, reklamace nepřijímám.
2. Budou-li vám zde chybět Kusowky a BlesQoWky či jak, tak nejste hodni zde býti a nejste tu vítán/a.
3. Nebudou-li se vám líbit mé články, nemůži sloužit. Některé články jsou dokonce politicky nekorektní, proto předem upozorňuji, že nejsem rasista ani nic podobného.
4. Ti, kteří zde hodí reklamu, nechť shoří v plamenech pekelných!
5. Připadám-li vám divná, podat reklamaci opět není možné.
6. Na chybu si výjimečně můžete postěžovat, ale opovažte se je hledat za každou cenu!
Děkuji za pozornost!

Kritizuji i podzim, aby jsme ho náhodou o něco neošidili

8. října 2010 v 18:47 | >Dein-Schmerz< |  Téma týdne...
  Ehm! Takže; zkouška... Raz... Dva... Tři... Dobře, to by šlo (tento řádek neberte vážně, asi byl v té minerálce nějaký alkohol).  
  Podzim mi určitě poskytl mnoho příležitostí, ale mnoho příležitostí mi taky vzal. Co si budeme namlouvat; chodit 2 a půl kilometru ráno pěšky tam a zpátky v takovém sychravém a nepříjemném počasí není nic pěkného.
  Ale nemůžeme přece na věcech hledat jen věci špatné. Když se teď můžu smát těm zážitkům na naší škole. A setkání s těmi starými, dobrými lidmi ze třídy po dvou měsících člověka taky potěší. Ale učení moc ne.

  Ovšem,  já bych tady rozebrala to počasí. Může být až překvapivě proměnlivé. Příkladem je třeba zrovna dnešek; ráno mlha, která, jak se říká, by se dala krájet, mráz, asi 9°C, za deset minut zničehonic začne být jasno, pak přijdou mračna, za chvíli zase zazáří slunce a nakonec je 27°C. Nepřijde vám to náhodou jako v létě (myslím těch 27°C)?
  Bodejť by ne, podzim má přece nárok na to letní počasí... Ale do konce září, řekla bych. Stejně se mi to všechno zdá trochu delší. Ale určitě bych to nedala za vinu "globálnímu oteplování", které, dle mého názoru, stejně vůbec není.
  Mnoho lidí má podzim rádo. Já ne. Je sychravý, jednotvárný, chladný a zároveň i teplý, deštivý... Jediné, co se vám může líbit, je to, když se podíváte na zbarvené listí. Ano, nádhera to je, ale vezměte si dominanty jiných ročních období:
Jaro: všechno začíná kvést, příroda se probouzí...
Léto: sklizně, dovolené, letní noci, slunce, optimismus...
Podzim: maximálně ty listy a jablka...
Zima: Sníh, odpočinek,krásná podívaná na padající vločky...
  A teď, co se svátků týče: na jaře jsou to Velikonoce, léto ani s dvěma měsíci volna zmiňovat nemusím, na podzim ???, v zimě hlavně Vánoce a Mikuláš (WHAHAHA! Baví mne strašit malé děti :D:D).
  Proto mi podzim přijde tak nudný. Jen listí, listí a listí. Může to být zábava, ale koho to má bavit hrabat (ne, mě to rozhodně nebaví)? A není toho listí náhodou moc? Myslím, že je podzim jen o listí a o ničem jiném.  
  A co si myslíte vy?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Metal nebo Hip hop- co je lepší?

Metal.
Hip hop.

Komentáře

1 The VelííQ The VelííQ | Web | 8. října 2010 v 19:08 | Reagovat

Na podzim je nejlepší vítr k pouštění draka.. :D Ale jinak máš pravdu.. :) Ikdyž zimu nemám taky ráda, jenom když se na ní můžu koukat z okna.. :D

2 Frise Frise | Web | 8. října 2010 v 20:11 | Reagovat

Já mám ráda všechny roční období... Nejvíc ale asi léto... Mám docela ráda teplo, je volno, teplá voda ve které se dá čvachtat (vana a krytej bazén se nepočítá)... Na jaře miluju čerstvou trávu a rozkvetlé stromy, nádhernou vůni, ptačí zpěv. Zima je kouzelná pro ten sníh, svůj klid, jaký v přírodě vládne, mám ráda, když popínavé rostliny na zdech domů zdobí rampouchy miniaturních i obrovských velikostí, jak téměř nikomu se nechce ven a jenom já sama lítám po venku a nikdo mě neruší, můžu si dělat co chci. Co k podzimu? Ne všechno ovoce dozrává na podzim a naše jabloň já jablka zralá v létě, ale už zmíněné listí je vážně kouzelné, stovky ptáků na drátech elektrického vedení co se v houfech sbírají k nebi a odlétají údajně na jih a dokonce jen tak nalehko trefí... kapky deště a listí ve vlasech, tma, která nebudí dojem strachu ale naopak bezpečí a podněcuje ke spánku, vítr, který přesouvá listí spadané na zem sem a tam, pod nohy chodcům, pod jedoucí auta, celý den podivný barevný nádech celého okolí (ne jen listí, dokonce i vzduch je snad obarvený), ...

3 >Dein-Schmerz< >Dein-Schmerz< | Web | 8. října 2010 v 20:16 | Reagovat

[1]: To já taky zimu moc nemusím :D

[2]: Krásně napsané :-)

4 °Đas Blut° °Đas Blut° | 8. října 2010 v 20:32 | Reagovat

Na mě podzim působí, tak, že jsem hodně unavená a otrávená. A když začne zima, tak jsem zase normální. Štve mě když prší. Ikdyž podzim má i něco do sebe, je to podle mě tajemné období, takové smutné a to mám ráda. Jinak ho nemusím, nejraději mám léto :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama