Víru ztrácí, kdo se bojí, vlasatice toulavá - kdo s tebou svůj život spojí, ten ti věrný zůstává!
Navzdor všem, co se nám smáli, klíčí sláva stoletá...
VZHŮRU MODROBÍLÉ ŠÁLY, VZHŮRU BRNO KOMETA!!!
(Óda Kometa)
Pár důležitých věcí:
1. Podepíší-li se články na čtenářově zdraví, reklamace nepřijímám.
2. Budou-li vám zde chybět Kusowky a BlesQoWky či jak, tak nejste hodni zde býti a nejste tu vítán/a.
3. Nebudou-li se vám líbit mé články, nemůži sloužit. Některé články jsou dokonce politicky nekorektní, proto předem upozorňuji, že nejsem rasista ani nic podobného.
4. Ti, kteří zde hodí reklamu, nechť shoří v plamenech pekelných!
5. Připadám-li vám divná, podat reklamaci opět není možné.
6. Na chybu si výjimečně můžete postěžovat, ale opovažte se je hledat za každou cenu!
Děkuji za pozornost!

"Den Daniela Landy"

7. ledna 2011 v 23:17 | >Dein-Schmerz< |  Déníčék!
  Kdo je Daniel Landa nebudu zmiňovat, jelikož mi to připadá nepotřebné. Zmíním ale to, že je Daniel můj nejoblíbenější zpěvák.
  Dnes byla ideální hudebka: učitelka sedí za klavírem, všichni skvěle naladěni z poslední hodiny týdne, každý zpívá (ať už hezky nebo falešně), kamarádka rozlije pití (pravda, já tomu tak trochu napomohla, ale to teď nebudeme rozebírat :D) a hlavně se zpívá Daniel Landa. ^^
  Já, upřímně, nemám hudební výchovu moc ráda. Ať už je to tím, že vůbec neumím zpívat, a když nezpívám, tak mě učitelka řekne, abych něco zazpívala sama celé třídě (mno... nic příjemného) nebo snad tím, že zpíváme pořád dokola a znovu a zas Montgomery (to už je tradice) a Stánky. Což je, samozřejmě, dosti jednotvárné a kdo jednotvárné věci rád?

  Ale to, že si učitelka nesedla jen tak za stůl, nýbrž se rozhodla hrát na klavír, už něco naznačovalo. Po hitech jako "Holky z naší školky", "Duhová víla", "Dokud se zpívá, ještě se neumřelo", "Burlaci" apod. se najednou z nenadání učitelka rozhodla, že si zazpíváme "Morituri te Salutant". Ti, co se v tomto trošku vyznají, ví, že se sice nejedná o písničku od Daniela Landy (Morituri te Salutant je od Karla Kryla), ale učitelka očividně považovala tuto píseň za jednu z Landových hitovek - podle vět "Znáte Daniela Landu", což je ovšem celkem zbytečná otázka a "Tak si zazpíváme jeho písničku Morituri te Salutant". Pravda, mně se také líbí víc verze od Landy (nechci urazit ty, kteří mají rádi Kryla), a tak jsem rázem ožila. 
  To nebyl ale konec. Hned po tom přišla písnička "Touha", kterou jistě všichni znají, ale bohužel na "Pozdrav z fronty" již nezbyl čas.

  Už vám to asi přijde ohrané, ale toto ještě taky není konec. S bratrem jsme ještě museli zajet do města (my jsme holt vesničtí burani, takže nemáme všechno pod rukama :)) Důvodem byla ladička, nová trsátka a nové struny. Už to bylo více než potřebné (znáte ten pocit, když se bojíte brnknout na jednu strunu, aby vám nevletěla do obličeje? :D).
  Když jsme konečně měli nakoupeno a jeli jsme domů, začala v rádiu hrát "Touha" (opět), takže jsem si zase (falešně, ale i tak) zazpívala. 
  Ještě jsme se s bratrem domluvili, že zavoláme do Písničky na přání nebo jak, aby jsme zkusili, zda nám zahrají Orlík (kdo nezná Orlík - Orlík je již bohužel rozpadlá vlastenecká skupina 90. let). Takže jestli uslyšíte o dvou blbcích, kteří si chtěli nechat zahrát Orlíky v rádiu, pak jsme to my. :D Všecko se ale má zkusit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 8. ledna 2011 v 0:45 | Reagovat

Až to uslyším, vzpomenu si na tebe. A pak tam zavolám a nechám si zahrát něco od Crass :)

2 Jane Jane | Web | 8. ledna 2011 v 0:46 | Reagovat

Pro tebe..

3 >Dein-Schmerz< >Dein-Schmerz< | Web | 8. ledna 2011 v 10:06 | Reagovat

[2]: Nebudu ti v tom bránit. :)

4 °Đas Blut° °Đas Blut° | Web | 8. ledna 2011 v 14:55 | Reagovat

"Touha" Je to moc hezká píseň. :) Nám jednou učitel na angličtinu pustil Rammstein-Du Hast, ale to už jsem ti myslím psala, taky jsem ožila a nevěřila, že zrovna budou Rammstein. :D A včera táta říkal, že na Rádiu Beat, chtěli nějací malý prcci s jejich tátou zahrát Rammstein-Pussy :D Jestli tě někdy chytnu že voláš do rádia, tak si tu píseň poslechnu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama